Karate Polska

Zebranie organizacyjne dla rodziców w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaworzu Średnim!

44

14 września 2020 roku w Szkole Podstawowej w Jaworzu Średnim odbyło się długo wyczekiwane zebranie organizacyjne dla rodziców naszych przyszłych klubowiczów. Prezes Akademii Karate „Jaworze” Konrad Połtorzecki przedstawił główne cele działalności oraz omówił zasady funkcjonowania naszego klubu.

Po konsultacji z zarządem klubu, trenerami oraz rodzicami ustalony został podział zajęć na dwie grupy wiekowe. Grupa początkująca młodsza (do 9 lat włącznie) swoje treningi będzie miała w poniedziałki oraz środy od godziny 17:00 do 18:00, a grupa początkująca starsza (10 lat i starsi) od 18:15 do 19:30. Prosimy rodziców o przestrzeganie ustalonego harmonogramu treningów z podziałem na grupy.

Podczas zebrania zostały przekazane również informacje dotyczące planów organizacji imprez sportowych przez Akademię. W grudniu nasz klub zorganizuje turniej mikołajkowy oraz ogólnopolskie seminarium karate olimpijskiego.  W drugim tygodniu ferii zimowych planowany jest tygodniowy obóz sportowo-wypoczynkowy z nauką jazdy na nartach.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie oraz aktywne włączenie się w dyskusję.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij