Karate Polska

Klub

Akademia Karate JAWORZE jest nowo powstałym klubem sportowym z siedzibą w Gminie Jaworze. Nadrzędnym celem naszej działalności jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jak również ochrona i promocja zdrowia poprzez sport, a zwłaszcza Karate.

Akademia Karate JAWORZE jest członkiem Polskiej Unii Karate – oficjalnego przedstawiciela Światowej Federacji Karate (World Karate Federation) w Polsce, dzięki czemu nasi klubowicze mogą rywalizować we współzawodnictwie sportowym na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym oraz brać udział w seminariach karate z najlepszymi zawodnikami i szkoleniowcami na Świecie.

KADRĘ TRENERSKĄ tworzą jedni z najbardziej utytułowanych polskich zawodników, którzy swoje doświadczenie trenerskie zdobywali w wiodących polskich klubach karate:

Daria O
Daria Połtorzecka (Szulc)
– wielokrotna Mistrzyni Polski w olimpijskim karate WKF oraz kilkukrotna Mistrzyni Europy i Świata w Karate Shotokan;
Bartosz M
Bartosz Mączka
– aktualny Mistrz Polski Seniorów w olimpijskim karate WKF oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy w karate Shotokan.

TRENERAMI KOORDYNATORAMI
są pionierzy karate olimpijskiego w Polsce, wybitni trenerzy medalistów Mistrzów Europy i Świata w Karate Olimpijskim WKF:

Maciej Gawłowski
(KS Olimp Łódź)
odpowiedzialny za kumite;
Paweł Połtorzecki
(KSA Atemi Bielsko-Biała)
specjalizujący się w kata.

Rejestracja

Treningi Karate sportowego stymulują nie tylko prawidłowy rozwój młodego człowieka, ale również wspierają umiejętności społeczne, które będą miały ogromny wpływ na jego dorosłe życie. Dla dorosłych stają się odskocznią od codzienności, poprawiają koncentrację, pomagają walczyć ze stresem oraz wspierają pewność siebie.

Wiemy, że Karate jako dyscyplina sportu to klucz do rozwoju.
Dołącz do nas i ćwicz z najlepszymi !

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij