Karate Polska

Trzy brązowe medale naszych zawodników!

Dd

Sportdata e-Tournament World Series 2021 Kata & Kumite

Pomimo trwającej pandemii, rywalizacja sportowa w karate nie stanęła w miejscu, ale zasadniczo zmieniła swoją formę. 29 stycznia br. odbyła się pierwsza edycja największego na Świecie eTurnieju Karate Sportdata eTournament World Series 2021. W zawodach z podziałem na konkurencje kata i kumite wzięło udział 457 zawodniczek i zawodników ze 118 klubów, reprezentujących aż 42 kraje z całego Świata.

Akademię Karate Jaworze reprezentowało pięcioro zawodników, dla których był to pierwszy start w międzynarodowych zawodach. Nasi adepci rywalizowali w konkurencji kumite (walka), prezentując poznane techniki karate na fantomie, w formie 30 sekundowego filmiku. Przesłane nagrania oceniane były przez międzynarodowych arbitrów. Rywalizacja odbywała się w systemie pucharowym z podziałem na kategorie wiekowe oraz płeć.

Trzecie miejsca zajęli: Roksana Hilarowicz (kategoria do 12 lat), Michał Sikora (do 14 lat) oraz Bartosz Orzechowski (do 9 lat).

Piąte miejsce przypadło w udziale Juli Sobkowicz (kategoria do 12 lat) oraz Tomkowi Golonce (do 11 lat).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że już w krótce będziemy mogli wziąć udział w zawodach karate olimpijskiego, które odbędą się w tradycyjnej formie. Dziękujemy sponsorowi firmie Surfin Polska, która wspiera działalność naszego klubu.

WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki

LINKI DO FILMIKÓW:

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij