Karate Polska

Procedura bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa

Koronawirus Ddma

ZARZĄDZENIE NR 01/04/2021

Zarząd Akademii Karate „Jaworze” w związku z trwającym stanem zagrożenia epidemiologicznego, mając na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, wprowadza w trybie natychmiastowym poniższe regulacje:

  1. Rodzice/opiekunowie, którzy przyprowadzają/odbierają dzieci zobowiązani są do zachowania wszelkich środków ostrożności, przede wszystkim do stosowania ochrony ust i nosa (poprawnie założona maseczka ochronna) oraz zachowania dystansu społecznego min. 1,5 m. Rodzice/opiekunowie nie mogą wchodzić z dziećmi na teren Szkoły.
  2. W zajęciach sportowych może uczestniczyć wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną (podwyższoną temperaturę ciała, ból głowy i mięśni, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem).
  3. Zawodnicy wchodzą na teren Szkoły w maseczkach ochronnych.
  4. Przy wejściu na obiekt obowiązuje dezynfekcja rąk.
  5. Na terenie Szkoły w części „sportowej” (korytarz, szatnie i sala gimnastyczna) mogą przebywać jedynie zawodnicy, trenerzy oraz osoby posiadające zgodę Zarządu Klubu.
  6. Po zakończonych zajęciach zawodnicy wychodzą z sali całą grupą treningową.
  7. Zawodnicy ze starszej grupy treningowej wchodzą na obiekt dopiero po opuszczeniu obiektu przez grupę młodszą.
  8. Po zajęciach każdej grupy treningowej następuje wietrzenie sali gimnastycznej.
  9. Trenerzy zobowiązani są do dezynfekcji używanego sprzętu sportowego.

Konrad Połtorzecki
Prezes Zarządu

SKAN ZARZĄDZENIA

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij