Karate Polska

OBÓZ SPORTOWY – MRZEŻYNO 2024

Img 20230722 Wa0019

Akademia Karate Jaworze, po raz kolejny w okresie wakacji organizuje aktywny wypoczynek w formie obozu sportowego, dla dzieci i młodzieży, członków naszego klubu sportowego jak również dla innych młodych osób, mieszkańców Jaworza i okolic.

Mrzeżyno to malownicza miejscowość letniskowa przylegająca do linii brzegowej Morza Bałtyckiego przy ujściu rzeki Regi. Piękna, piaszczysta i czysta plaża, z pasem sosnowego lasu czyni Mrzeżyno idealnym miejscem do wypoczynku. Znajdujące się w powietrzu jod, mikroelementy soli i sosnowe olejki eteryczne tworzą specyficzny mikroklimat i korzystnie wpływają na górne drogi oddechowe oraz układ krążenia.

Ośrodek położony jest na pięknej, dużej działce pokrytej sosnowym lasem w bliskim sąsiedztwie plaży, która posiada certyfikat „Błękitnej flagi”. Od morza dzieli zaledwie 150 metrów. Ośrodek otoczony jest zielenią, co czyni Perłę miejscem bardzo atrakcyjnym i przytulnym. Jednocześnie do centrum miasteczka i portu można dojść piechotą w ciągu kilku minut. Na terenie ośrodka znajduje się budynek dwukondygnacyjny wczasowy Karlik i Karolinka, jadalnia, domki kampingowe i murowane, świetlica oraz parking. Do dyspozycji boiska do siatkówki i koszykówki oraz innych gier w tym stoły do ping – ponga, bilard, badminton, dart, gra w bule. Na terenie naszego obiektu jest również budowany basen zewnętrzny. Ośrodek dysponuje swoją salką treningową znajdującą się w tym samym budynku, która będzie służyła jako miejsce do treningów karate oraz innej aktywności sportowej. Dzieci spędzą radosne chwile na specjalnie przygotowanym placu zabaw.

Ośrodek Perła oferuje pyszną domową kuchnię (śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad z podwieczorkiem, suchy prowiant na drogę powrotną i na całodzienne wycieczki) oraz zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV.

ORGANIZATOR WYPOCZYNKU ZAPEWNIA CAŁODOBOWĄ OPIEKĘ PEDAGOGICZNĄ I TRENERSKĄ

Obóz zgłoszony będzie w Kuratorium Oświaty i Wychowania i zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Koszt uczestnictwa w obozie – 2150 zł (10 dni / 9 noclegów)

Wyjazd na obóz komfortowym autokarem w dniu 23 lipca 2024 r. około godziny 6 rano z parkingu przy SP nr 2 w Jaworzu Średnim. Przyjazd do Jaworza w dniu 1 sierpnia 2024r. w godzinach wieczornych.

Propozycja zajęć dla uczestników:

 • treningi karate na salce treningowej oraz w terenie
 • treningi ogólnorozwojowe dla osób nietrenujących karate
 • tory przeszkód, olimpiada sportowa
 • wieczorne projekcie filmów na rzutniku
 • wyjście do kina
 • gry i zabawy ruchowe
 • plażowanie nad morzem
 • ognisko i dyskoteka
 • wycieczki piesze
 • wycieczka całodniowa
 • atrakcja niespodzianka 🙂
 • dla zawodników przygotowanie do sezonu 2024/2025

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o deklarację uczestnictwa w celu rezerwacji miejsca na obozie – adres e-mail: akademia@karate-jaworze.pl do dnia 29.02.2024r.

Zaliczkę na obóz w kwocie 500,00 zł prosimy wpłacać do dnia 29.02.2024r. na konto Akademii Karate JAWORZE: Bank Pekao SA 48 1240 6449 1111 0011 0114 3410. Pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia 30.06.2024r. na podane konto klubu.

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij