Karate Polska

NABÓR DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH + NOWY HARMNOGRAM TRENINGÓW

Kps 6058 (niestandardowy)

AKADEMIA KARATE JAWORZE OGŁASZA NABÓR DO GRUP POCZĄTKUJĄCYCH

Akademia Karate JAWORZE – klub sportowy działający w Jaworzu od 2020 roku zaprasza na treningi karate olimpijskiego! Zajęcia prowadzi doświadczona i utalentowana kadra trenerska – mistrzowie Polski, Europy i Świata w stylowym Karate Shotokan. Wybitni szkoleniowcy jako kadra wspomagająca – trenerzy medalistów mistrzostw Europy i Świata w olimpijskim Karate WKF! Działalność Klubu wspiera Gmina Jaworze.

Treningi odbywają się w sali gimnastycznej SP nr 2 w Jaworzu Średnim, wyposażonej w specjalistyczne tatami do karate (z homologacją Światowej Federacji Karate WKF) oraz w dużej Hali Sportowej Jaworze. Zajęcia trwają pełną godzinę zegarową. Na początku nie jest wymagane kimono, wystarczy zwykły strój sportowy, trenujemy boso.

PIERWSZE ZAJĘCIA 5 WRZEŚNIA 2022 ROKU

PROPONUJEMY:

  • Trening ogólnorozwojowy / funkcjonalny (korekta podstawowych wad postawy, poprawa koordynacji, siły, szybkości oraz wytrzymałości).
  • Trening przygotowania motorycznego.
  • Poprawa koncentracji, ćwiczenie pamięci, pokonywanie nieśmiałości i stresu.
  • Udział w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach karate.
  • Seminaria, zgrupowania z najlepszymi szkoleniowcami na Świecie.
  • Letnie i zimowe obozy sportowo-wypoczynkowe.

Dołącz do nas i ćwicz z najlepszymi!

Nasze zajęcia nie mają ograniczeń wiekowych, zapraszamy wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną.

 

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij