Karate Polska

Letni obóz sportowy – WISEŁKA 2022 – #Morze #Jezioro #Las

Wiselka2022

Akademia Karate Jaworze, po raz kolejny w okresie wakacji organizuje letni, aktywny wypoczynek, dla dzieci i młodzieży, członków naszego klubu sportowego jak również dla innych młodych osób, mieszkańców Jaworza i okolic.

Wisełka (woj. zachodniopomorskie) to nieduża miejscowość wypoczynkowa, położona wśród lasów sosnowych na wyspie Wolin, na skraju Wolińskiego Parku Narodowego. Co prawda, miejscowość od plaży dzieli około 1000 metrów (10 minut marszu), jednakże, droga do niej wiedzie przez sosnowy las z domieszką buczyny i sama w sobie jest już wyjątkową atrakcją. Leżąca u stóp urwiska klifowego plaża, jest niezwykle urokliwa. Morska woda, jak na nasze morze jest tu całkiem ciepła, na pewno cieplejsza niż np. w Kołobrzegu.

Na południu Wisełki położone jest jeziorko o tej samej nazwie. Ma piaszczyste, łatwo dostępne brzegi, na których zlokalizowana jest plaża i przystań z wypożyczalnią sprzętu do pływania. W pobliżu Wisełki, na wysokim na 75 metrów wzniesieniu, zlokalizowana jest latarnia morska Kikut.

Klimat jest tu łagodny, typu bałtyckiego, z największą ilością słonecznych dni w Polsce. Silne wzajemne oddziaływanie morza i lądu, w tym wolińskich lasów, stwarzają swoisty mikroklimat, który jest magnesem przyciągającym rzesze wczasowiczów, turystów, a ostatnio sportowców z Polski i z zagranicy.

Ośrodek Wczasowy „Pod Żaglami” położony jest w samym centrum Wisełki przy głównym szlaku prowadzącym na plażę. W budynku (ogrzewanym) znajduje się 20 pokoi dwu i trzyosobowych z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z toaletą i prysznicem).  Ośrodek zapewnia: całodzienne wyżywienie we własnej stołówce – 3 posiłki (kuchnia domowa wykorzystująca sezonowe produkty od lokalnych dostawców) + podwieczorek, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane do stolika, opiekę medyczną przez całą dobę, suchy prowiant na drogę powrotną i na całodzienne wycieczki, opiekę ratownika na plaży. Ośrodek dysponuje swoją salką treningową znajdującą się w tym samym budynku, która będzie służyła jako miejsce do treningów karate oraz innej aktywności sportowej i kulturalnej (projekcje filmów, dyskoteki, konkursy).

ORGANIZATOR WYPOCZYNKU ZAPEWNIA CAŁODOBOWĄ OPIEKĘ PEDAGOGICZNĄ I TRENERSKĄ

Wiselka2022 1

 

Obóz zgłoszony będzie w Kuratorium Oświaty i Wychowania i zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia w celu ograniczenia ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry, podczas zorganizowanego wypoczynku w czasie trwania epidemii COVID-19.

Koszt uczestnictwa w obozie – 1 750,00 zł

Wyjazd na obóz autokarem w dniu 07 sierpnia 2022 r. około godziny 1 w nocy z parkingu przy SP nr 2 w Jaworzu Średnim. Przyjazd do Jaworza w dniu 21 sierpnia 2022r. w godzinach wieczornych.

Propozycja zajęć dla uczestników:

 • treningi karate na salce treningowej oraz w terenie
 • treningi ogólnorozwojowe dla osób nietrenujących karate
 • tory przeszkód
 • seanse filmowe
 • gry i zabawy ruchowe
 • plażowanie nad morzem i nad jeziorem
 • ognisko i dyskoteka
 • wycieczki piesze po Wolińskim Parku Narodowym
 • rejs statkiem po morzu
 • wycieczka do wioski Wikingów
 • dla zawodników przygotowanie do sezonu 2022/2023

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o deklarację uczestnictwa w celu rezerwacji miejsca na obozie – adres e-mail: akademia@karate-jaworze.pl do dnia 31.03.2022r.

Zaliczkę na obóz w kwocie 500,00 zł prosimy wpłacać do dnia 31.03.2022r. na konto Akademii Karate JAWORZE: Bank Pekao SA 48 1240 6449 1111 0011 0114 3410. Pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia 15.07.2022r. na podane konto klubu.

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij