Karate Polska

LETNI OBÓZ SPORTOWY – MRZEŻYNO 2023

P1

Akademia Karate Jaworze, po raz kolejny w okresie wakacji organizuje letni, aktywny wypoczynek, dla dzieci i młodzieży, członków naszego klubu sportowego jak również dla innych młodych osób, mieszkańców Jaworza i okolic.

Mrzeżyno to malownicza miejscowość letniskowa przylegająca do linii brzegowej Morza Bałtyckiego przy ujściu rzeki Regi. Piękna, piaszczysta i czysta plaża, z pasem sosnowego lasu czyni Mrzeżyno idealnym miejscem do wypoczynku. Znajdujące się w powietrzu jod, mikroelementy soli i sosnowe olejki eteryczne tworzą specyficzny mikroklimat i korzystnie wpływają na górne drogi oddechowe oraz układ krążenia.

Ośrodek położony jest na pięknej, dużej działce pokrytej sosnowym lasem w bliskim sąsiedztwie plaży, która posiada certyfikat „Błękitnej flagi”. Od morza dzieli zaledwie 150 metrów. Ośrodek otoczony jest zielenią, co czyni Perłę miejscem bardzo atrakcyjnym i przytulnym. Jednocześnie do centrum miasteczka i portu można dojść piechotą w ciągu kilku minut. Na terenie ośrodka znajduje się budynek dwukondygnacyjny wczasowy Karlik i Karolinka, jadalnia, domki kampingowe i murowane, świetlica oraz parking. Do dyspozycji boiska do siatkówki i koszykówki oraz innych gier w tym stoły do ping – ponga, bilard, badminton, dart, gra w bule. Na terenie naszego obiektu jest również budowany basen zewnętrzny. Ośrodek dysponuje swoją salką treningową znajdującą się w tym samym budynku, która będzie służyła jako miejsce do treningów karate oraz innej aktywności sportowej. Dzieci spędzą radosne chwile na specjalnie przygotowanym placu zabaw.

Ośrodek Perła oferuje pyszną domową kuchnię (śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad z podwieczorkiem, suchy prowiant na drogę powrotną i na całodzienne wycieczki) oraz zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV.

ORGANIZATOR WYPOCZYNKU ZAPEWNIA CAŁODOBOWĄ OPIEKĘ PEDAGOGICZNĄ I TRENERSKĄ

Obóz zgłoszony będzie w Kuratorium Oświaty i Wychowania i zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia w celu ograniczenia ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry, podczas zorganizowanego wypoczynku w czasie trwania epidemii COVID-19.

Koszt uczestnictwa w obozie – 1850 zł

Wyjazd na obóz komfortowym autokarem w dniu 15 lipca 2023 r. około godziny 1 w nocy z parkingu przy SP nr 2 w Jaworzu Średnim. Przyjazd do Jaworza w dniu 25 lipca 2023r. w godzinach wieczornych.

Propozycja zajęć dla uczestników:

  • treningi karate na salce treningowej oraz w terenie
  • treningi ogólnorozwojowe dla osób nietrenujących karate
  • tory przeszkód, olimpiada sportowa
  • seanse filmowe
  • gry i zabawy ruchowe
  • plażowanie nad morzem
  • ognisko i dyskoteka
  • wycieczki piesze
  • rejs statkiem po morzu
  • dla zawodników przygotowanie do sezonu 2023/2024

W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy o deklarację uczestnictwa w celu rezerwacji miejsca na obozie – adres e-mail: akademia@karate-jaworze.pl do dnia 28.02.2023r.

Zaliczkę na obóz w kwocie 500,00 zł prosimy wpłacać do dnia 28.02.2023r. na konto Akademii Karate JAWORZE: Bank Pekao SA 48 1240 6449 1111 0011 0114 3410. Pozostałą kwotę należy wpłacić do dnia 30.06.2023r. na podane konto klubu.

1

1

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij