Karate Polska

Kadra AKJ Jaworze na seminarium karate w Łodzi!

L1

W ubiegłą niedzielę 26 września, w Dojo KS Olimp Łódź – jednego z najlepszych klubów karate WKF w Polsce, siedmioosobowa kadra Akademii Karate Jaworze wzięła udział w ogólnopolskim zgrupowaniu szkoleniowym prowadzonym przez trenera Macieja Gawłowskiego.

Maciej Gawłowski to wieloletni i aktualny trener kadry Narodowej w karate olimpijskim. Jego podopieczni to medaliści mistrzostw Świata i Europy.

Na łódzkim tatami trenowali: Karolina Ratuska, Nina Polak, Marta Korzus, Daniel Mariat, Franciszek Jaworek, Julia Sobkowicz, Michał Sikora oraz trenerka naszego klubu Daria Połtorzecka.

Zajęcia – sparingi w dwóch półtoragodzinnych blokach odbyły się z podziałem na grupy wiekowe. Celem treningów była poprawa umiejętności taktycznych walki, w tym przygotowanie ataku.

Wyjazd na zgrupowanie był współfinansowany ze środków Gminy Jaworze w ramach realizowanego zadania publicznego pt. „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”.

Dziękujemy również za wsparcie naszemu sponsorowi firmie Surfin Polska.

Już za niecałe trzy tygodnie nasi karatecy wezmą udział w międzynarodowym turnieju karate – Polish Open, który w dniach od 16 do 17 października odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Pod Dębowcem” w Bielsku-Białej.

Zawody swoim honorowy patronatem objął Prezydent Miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski oraz Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki.

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij