Karate Polska

Egzamin na pierwsze stopnie uczniowskie KYU

5af35a48 344c 4eab 9c7f 2125e025757e

Po trzech miesiącach intensywnych treningów nadszedł czas na pierwsze egzaminy na stopnie uczniowskie KYU, które odbyły się 14 grudnia 2020 roku. Do egzaminów przystąpili młodzi karatecy z obu grup początkujących.

Komisja egzaminacyjna uznała, że wszyscy uczniowie naszej Akademii pozytywnie zdali egzamin. Każdy egzaminowany otrzymał oficjalny dyplom Polskiej Unii Karate potwierdzający zdobyty stopień oraz naszywkę z logo klubu.

Cieszymy się, że możemy zauważyć postęp jaki dzieci dokonały na przestrzeni tych kilku miesięcy. Dziękujemy rodzicom, którzy wspierają swoje pociechy i mimo wielu przeciwności, w tym obecnej pandemii koronawirusa, umożliwiają dzieciom udział w zajęciach.

Prosimy rodziców o przyszycie do pasów tzw. „belek” – czarnej tasiemki oznaczającej posiadany stopień: 9.1 KYU – jedna „belka”, 9.2 KYU – dwie „belki”.

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij