Karate Polska

Akademia Karate Jaworze członkiem Polskiej Unii Karate

Pukwkf1

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 04.11.2020r.  Uchwałą Zarządu PUK, Akademia Karate Jaworze została przyjęta w poczet klubów członkowskich Polskiej Unii Karate.

Polska Unia Karate jest oficjalnym reprezentantem Światowej Federacji Karate (WKF) w Polsce. Celem działalności PUK jest przede wszystkim dynamiczny rozwój karate jako dyscypliny olimpijskiej, integracja środowiska, wzmocnienie pozycji karate w świecie sztuk walki, otwarte i transparentne prowadzenie polskiego karate w kierunku Igrzysk Olimpijskich.

Polska Unia Karate posiada wyłączne prawo między innymi do:

  • organizacji i współorganizacji wszelkich zawodów Karate Olimpijskiego według przepisów WKF;
  • korzystania z logotypów WKF oraz innych oznaczeń identyfikujących World Karate Federation;
  • szkolenia i powoływania sędziów WKF na zawody w Polsce, jak i za granicą;
  • reprezentowanie wszelkich kierunków wyznaczanych przez World Karate Federation na terenie Polski;
  • wszelkich innych działań w imieniu World Karate Federation.

Dla naszych klubowiczów oznacza to między innymi możliwość uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w dyscyplinie Karate na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Nasi adepci będą mogli brać udział we wszystkich szkoleniach, zgrupowaniach i akcjach organizowanych przez Polską Unię Karate.

Karate Jaworze informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij