Karate Polska

10. Central Poland Open – Karate WKF

440042078 944486841011112 6641617404724381623 N
W miniony weekend w Pleszewie odbyła sie 10. edycja Międzynarodowego Turnieju CENTRAL POLAND OPEN GRAND PRIX KARATE! 🥋💪
✅️ Na starcie stanęło 800 zawodników z 8 państw. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników:
➡️ Daniel Mariat – po zaciętych walkach zajął🥈2. miejsce w kategorii U12 -45kg oraz 9. miejsce w U14 -45kg
➡️ Artem Rozhok – mimo rocznej przerwy w startach pokazał ducha walki i wywalczył 5. miejsce w kategorii U12 -45kg.
🔵 Wyniki z zawodów wliczają się do oficjalnego rankingu Polska Unia Karate – Polski Związek Sportowy !📊